fbpx

Kariyer

Oğuz Kara Avukatlık Bürosu

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. İşbu Aday Gizlilik Bildirimi, OKAB olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında iş başvuruları ve işe alım süreçleri için vermiş olduğunuz kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi açıklamaktadır.

 

Kişisel verilerinizi, meşru menfaatlerimize dayalı olarak iş başvuru süreçlerini yönetmek, başvurularınızı değerlendirmek, genel işe alım süreçlerini yürütmek ve bu amaçlarla sizinle iletişime geçmek için işlemekteyiz. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde kişisel verilerinizi Kanun’a uygun olarak makul bir süre muhafaza edeceğimizi belirtmek isteriz.

 

Gelecekte sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz başka iş fırsatları ortaya çıkarsa, kişisel verilerinizi sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz. Kişisel verileriniz ilgili kanunların izin verdiği ölçüde kamu kurum, kuruluş veya kuruluşları ile paylaşılabilecektir.

 

OKAB olarak fiziki ve çevrimiçi başvuru formları aracılığıyla veya yüz yüze görüşmeler sırasında veya ofisimizi veya internet sitemizi ziyaret ettiğinizde sözlü, yazılı veya elektronik olarak aşağıdaki kişisel verileri topluyoruz:

 

  • Ad, soyad, iletişim bilgileri,
  • Eğitim, öğretim veya kariyer gelişimi ile ilgili bilgiler,
  • Bizimle çalışmaya uygun olup olmadığınızı değerlendirmek için hakemlerinizden ve güvenlik/kredi kontrollerinden elde edilen bilgiler,
  • Başvuru formu, özgeçmiş ve bu tür belgelerin içeriğinde sağladığınız her türlü kişisel veri,
  • İş başvurunuz kapsamında sizden isteyebileceğimiz diğer bilgiler,
  • Kişisel verilerinizin korunmasını sağlamak için uygun teknik ve idari güvenlik önlemlerini alıyoruz.

 

kişisel verilerinizi işlerken uygun güvenlik düzeyini sağlamak için gerekli olan tüm teknik ve idari tedbirleri almaktayız.

 

Acil durum iletişim bilgileri gibi başka bir kişi hakkında bize bilgi vermeden önce, bu kişiyi Kanun kapsamında usulüne uygun olarak bilgilendirdiğinizden ve gerekirse kişisel verilerinin işlenmesi konusunda rızasını aldığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

 

Bu kapsamda işlediğimiz verileriniz bakımından Kanun’un 11. maddesinde sayılan haklara sahip olup, haklarınızı info@oguzkara.av.tr adresine e-posta göndererek veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize yazılı olarak ulaşarak kullanabilirsiniz:

 

Barbaros Mah. Begonya Sk. A+Live Ataşehir, No:7, 34746 Ataşehir-Istanbul

Avukat Başvuru Formu

Avukatlık Başvuru Formu

Stajyer Avukat Başvuru Formu

Stajyer Avukatlık Başvuru Formu

ADRES

Barbaros Mah. Begonya Sk. A+Live Ataşehir, No:7, 34746 Ataşehir-İstanbul

Okab- Oğuz Kara Avukatlık Bürosu

TELEFON

Pzt – Cum | 09:00 – 18:00

+90 216 807 09 27

E-POSTA

info@oguzkara.av.tr


© 2023 OĞUZ KARA AVUKATLIK BÜROSU (OKAB)

Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.