fbpx

Ticaret Hukuku

Oguz Kara Avukatlık Burosu

Görüşme Talebi Oluştur

Online Görüşme Yapalım

Hukuki danışmanlık hizmeti almak için görüşme talebi oluşturun.

OKAB olarak müvekkillerimize ticaret hukuku alanında geniş çaplı hizmet sunuyoruz. Müvekkillerimize gerek dava takibinde gerekse de sözleşmelerin hazırlanması, revizesi, ihtarname, ihbarname, taahhütname vb. uyuşmazlık önleyici danışmanlık hizmetlerinde destek oluyoruz.

Yazılım, güvenlik, gümrük, sağlık, lojistik, turizm başta olmak üzere birçok sektörden müvekkilimizin şirket genel kurul toplantıları ve yönetim kurulu toplantılarının yapılması, hisse senedi çıkarılması, sermaye artışı, tür değişimi gibi ihtiyaçlarında devreye giriyor ve çözüm sunuyoruz.

Rekabet hukuku, sermaye piyasası hukuku gibi özellikli alanlarda müvekkillerimizin ilgili departmanlarına eğitimler veriyoruz ve soruşturma süreçlerinde hukuki destek sağlıyoruz.

Şirketlerin yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk davaları, ıskat süreçleri ve davaları, ortaklıktan çıkma ve çıkarılma davaları konularında deneyimli dava ekibimiz ile yasal haklarınızı hukuki zemine taşıyoruz.

Şirketlerin iç yönetmeliklerinin, etik kodlarının hazırlanmasında, şirket içi politikaların oluşumunda hukuki destek sunan özel çalışmalar yapıyoruz.

  • Mesafeli Satış Sözleşmeleri
  • Ortaklık Sözleşmeleri
  • Devir Sözleşmeleri
  • Bayilik Sözleşmeleri
  • Şirket İçi Yönetmelikler
  • Tedarik Sözleşmeleri
OKAB Ticaret Hukuku

Ticaret ile ilgili sorularınızı danışmak ve haklarınızı hukuki zemine taşımak için görüşme talebi oluşturabilirsiniz.

ADRES

Barbaros Mah. Begonya Sk. A+Live Ataşehir, No:7, 34746 Ataşehir-İstanbul

Okab- Oğuz Kara Avukatlık Bürosu

TELEFON

Pzt – Cum | 09:00 – 18:00

+90 216 807 09 27

E-POSTA

info@oguzkara.av.tr


© 2023 OĞUZ KARA AVUKATLIK BÜROSU (OKAB)

Web sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.